2019. augusztus 29. (csütörtök), 7:07

Templomi fűtés korszerűsítése

A templomi fűtés korszerűsítése hosszabb ideje napirenden van. A probléma megoldása  a közeljövőben várható, mert sok utánjárás és sok külföldi templom fűtési megoldásainak tanulmányozását követően megszületett a helyi viszonyokra adaptálható ideális megoldás: az Egyházközség - egy Ausztriában már jól bevált, a fűtési területben szakaszolási lehetőséget biztosító, a jelenleginél sokkal hatékonyabb, valamennyi padot érintő - ún. pad-fűtési rendszert választott.

Az Érsekség 3 millió forinttal járul hozzá a fűtésrendszerhez, 600 ezer Ft-ot szükséges még hozzá gyűjteni. A 2019 szeptember 1-i perselypénz erre a célra lesz elkülönítve, illetve köszönettel várjuk az adományokat az egyházközség   Magyar Takarékbank Zrt-nél vezetett 64700083-10001679 bankszámlaszámára az adomány céljának megjelölésével (fűtés-korszerűsítés). Amennyiben a szükséges összeg rendelkezésre áll, már szeptemberben megvalósulhat a beépítés.

Köszönet minden adományért!

Utoljára frissítve: 2019. augusztus 29. (csütörtök), 7:09