2020. május 16. (szombat), 18:07

Szentmisék rendje 2020. május 18-tól

Kedves Testvérek!

A Magyar Katolikus Püspökkari Konferencia rendelkezés alapján 2020. május 18-tól ismét szabad nyilvános misét tartani.

Ennek megfelelően templomunkban a szentmisék rendje a következő:

 

  • Templomban:
kedd - csütörtök - péntek  reggel 8 óra 
szombat este fél 6, előesti szentmise

 

  • Szabadtéren
vasárnap  fél 10 és negyed 12

 

Felhívjuk a kedves tesvérek figyelmét, hogy vasárnaponként mind a fél 10-es, mint a negyed 12-es szentmisét időjárástól függetlenül szabadtéren tartjuk, szükség esetén esernyőt, esőkabátot hozzunk magunkkal.

 

Egészségünk megóvása érdekében Zoltán atya kéri a másfél méter távolság betartásátt. Ezért minden második padban lehet helyet foglalni két személynek, illetve akik, állnak a másfél méteres távolságot tartsák be, csak az egy háztartásban élők együtt ülhetnek a padokban.

Maszk, sál vagy védőkendő használata kötelező a szentmisén résztvevőknek!

 

Megjelent: 18 alkalommal Utoljára frissítve: 2020. május 16. (szombat), 18:26