Hírek, újdonságok

Itt adjuk közre az egyházközség aktuális híreit, amelyek segítséget adnak a hitéleti eseményeiben való részvételhez.

2017. augusztus 07. hétfő 10:08

Zarándoklat Füzesgyarmat környékére

2017. október 5 – 7. Szolnok, Karcag, Füzesgyarmat, Eger, Recsk

Az első megálló Szolnok. Közös városnézés, szabadidő. Aztán Kenderes: Horthy kastély és kripta, majd Karcag: városnézés, szabad-program. Másnap Kőrös – Sárrét: Füzesgyarmat-Szeghalom-Kőrösladány, délután szabadidő. Harmadik nap: Eger: közös városnézés és szabad program, Recsk: a történelmi emlékhely megtekintése.

A zarándoklat költsége személyenként 42.000 Ft, amely tartalmazza a szállást kétágyas szobákban (Füzesgyarmat – Hotel Gara), az étkezéseket, a busz költségét, az idegenvezető tiszteletdíját. Ellátás: Csütörtök vacsora, péntek reggeli és vacsora, szombat reggeli és késői ebéd.

A részvételi díj legkésőbb augusztus 27-ig (vasárnap) esedékes!

2015. november 07. szombat 08:03

Az egyházközség közleményei

Szeptembertől előrálathatólag márciusig a szombati misék elmaradnak!

A Puszta Sándor alapítvány a nyári kinti misékhez hordozható elektronikus orgonát vásárolt. . Ugyancsak az alapítvány hozzájárulta külső padok cseréjéhez és bővítésséhez.

A Puszta Sándor alapítvány céljai megvalósításához kérjük a további segítséget a Dunakanyar Takarék-szövetkezet számlaszámán: 64700083-32500042 (Puszta Sándor Kulturális Alapítvány).

Utoljára frissítve: 2017. augusztus 07. hétfő 10:10